LOKAL
na
SPRZEDAŻ
1 159 704 PLN
5 900 PLN/m2
KIELCECentrum
Opis
Doskonała propozycja dla klientów ceniących sobie prestiż oraz komfort miejsca pracy.

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny lokal użytkowy w luksusowym apartamentowcu, wybudowanym w 2019 r., w którym znajdują się zarówno lokale mieszkalne jak i handlowe oraz usługowo-biurowe.

Budynek położony jest w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Kielc, w doskonale skomunikowanej części miasta z pełną infrastrukturą, w sąsiedztwie obiektów generujących duży przepływ klientów tj. ulicy o dużym natężeniu ruchu, budynków handlowych, usługowych, mieszkalnych, placu targowego, budynków użyteczności publicznej.

Lokal zlokalizowany jest na parterze i oferuje 196,56 m2 powierzchni użytkowej. Obiekt znajduje się w stanie deweloperskim - wydzielone są jedynie pomieszczania socjalne i sanitarne. Stan lokalu stwarza możliwość adaptacji i aranżacji według własnych wymagań i preferencji. Dzięki dużym możliwościom aranżacyjnymi lokal ten zyskuje przewagę komfortu jak i funkcjonalności. Lokal posiada wysokie witryny oraz 2 wejścia zarówno do frontu jak i od podwórka. Doświetlone pomieszczenia stwarzają sprzyjające warunki do kreatywnej pracy. Oferta idealna dla firmy poszukującej lokalu z charakterem – doskonale nadaje się na ekskluzywne kancelarie, biura projektowe czy nawet jako całość na siedzibę nowoczesnej firmy, jak również można go dostosować do potrzeb każdej innej działalności np. handlowej czy gastronomicznej.

Istnieje również możliwość kupno lokalu sąsiedniego o powierzchni użytkowej 241,99 m2 i połączenia lokali.

Polecamy i zapraszamy na prezentację.
Szczegóły oferty

Cena1 159 704 PLN

Cena za m25 900 PLN

Powierzchnia196,56 m2

PiętroParter

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe

Stan budynkuBardzo dobry

Rodzaj budynkuApartamentowo-handlowy