Brzeziny

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Powierzchnia działki
18 700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
2
Numer oferty
15/11541/ODS

Opis nieruchomości
DOSKONAŁA LOKALIZACJA ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK I PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI.

Prezentowana nieruchomość obejmuje działkę o wielkości 1,87 ha i szerokości przy drodze ok. 150 m, zabudowaną budynkami z lat 80-tych mieszkalnym i garażowo-gospodarczym.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego część nieruchomości o powierzchni ok. 4500 m kw. (szerokość przy drodze ok. 80 m, głębokość ok. 60 m) przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i zagrodowe, pozostała część nieruchomości o powierzchni ok. 14200 m kw. przeznaczona jest pod elektrownię wodną z funkcją uzupełniającą mieszkalną.
Dostępne media: prąd, woda, światłowód. Dojazd drogą wojewódzką.

W budynku mieszkalnym zlokalizowanym na nieruchomości w poziomie parteru stanowiącego część dzienną budynku znajdują się dwa pokoje  z wyjściami na balkon od strony południowej. duża, widna kuchnia, funkcjonalna łazienka, przedpokój, ganek.
Dalej z przedpokoju prowadzą schody na piętro, którego powierzchnię wypełniają 3 sypialnie, w tym dwie z wyjściem na balkon od strony południowej i przedpokój. 
Dodatkową powierzchnię stanowi podpiwniczenie, w poziomie którego znajdują się kotłownia i pomieszczenia gospodarcze.

Budynek przedstawia stan do remontu, co sprawia że mogą go Państwo odmienić według własnych wizji i dostosować do własnych potrzeb. Sami zdecydujecie jak będą wyglądać jego ściany, podłogi oraz pozostałe elementy wykończenia i aranżacji.

Działka w rejonie zabudowy posiada nasadzenia o charakterze ozdobnym w postaci drzew, krzewów i innej roślinności, w pozostałej części porośnięta jest w większości drzewami leśnymi. Od zachodu graniczy z rzeką.


Jest to doskonale usytuowana nieruchomość w malowniczej i zielonej okolicy, a jednocześnie w miejscowości graniczącej z miastem Morawica i w odległości ok. 15 km od miasta wojewódzkiego Kielce z bardzo dobrym dojazdem. W Morawicy mieszczą się m.in. wszelkiego rodzaju obiekty handlowe, usługowe, punkty medyczne, szkoły i cała niezbędna do wygodnego życia infrastruktura. Świetna lokalizacja zapewnia spokój oraz bliskość natury. Umożliwia odpoczynek i regenerację sił w spokojnym zaciszu po ciężkim dniu pracy. Nieruchomość również świetnie nadaje się na prowadzenie działalności.


Zapraszamy na prezentację.Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne

Kontakt

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Telefon:
798757480
E-mail:
info@posesor.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Obsługi Nieruchomości POSESOR z siedzibą przy Sienkiewicza 76 lok. 315, 25-501 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@posesor.pl… czytaj więcej