Snochowice

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
950 000 PLN
Cena za m2
4 750 PLN
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Powierzchnia działki
12 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Numer oferty
7/11541/ODS

Opis nieruchomościDOSKONAŁA LOKALIZACJA ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK I PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI.

Prezentowana nieruchomość obejmuje działkę o wielkości 1,20 ha i szerokości ok. 40 m, zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 200 m kw., charakteryzującym się dużym potencjałem aranżacyjnym, elastycznością w zagospodarowaniu i funkcjonalnym układem pomieszczeń.

W poziomie parteru stanowiącego część dzienną budynku znajdują się przestronny pokój dzienny oraz mniejszy pokój z wyjściem na taras. Okna z pokoi wychodzą w kierunku północnym. Na tym poziomie znajdują się także duża, widna kuchnia, funkcjonalna łazienka, kotłownia i hall.
Dalej z hallu prowadzą schody na piętro, którego powierzchnię wypełniają 4 sypialnie, w tym jedna z wyjściem na taras (od strony południowej  i jedna z wyjściem na balkon (od strony północnej), łazienka i hall. Z okien sypialni rozpościerają się  widoki na bogatą w zieleń okolicę, piękną o każdej porze roku, zarówno wiosną - kiedy wszystko rozkwita, latem - gdy mocno świeci słońce, jak również jesienią – kiedy drzewa zmieniają kolory i zimą – gdy wszystko pokrywa biała warstwa śniegu.
Dodatkową powierzchnię stanowi strych gospodarczy.

Budynek jest funkcjonalny i dobrze rozplanowany, pomieszczenia są przestronne i wygodne.

Ściany zewnętrzne budynku wykonane są z cegły, siporexu i ocieplone styropianem gr. 10 cm. Dach pokryty blachą. Ogrzewanie budynku i podgrzanie wody użytkowej realizowane jest piecem gazowym na paliwo stałe. 

Ostatnie prace remontowe przeprowadzone na nieruchomości obejmowały w szczególności wymianę więźby i pokrycia dachowego, wykonanie ocieplenia ze styropianu i tynku zewnętrznego, wykonanie posadzek i balustrad na tarasach i balkonach, wymianę okien i drzwi zewnętrznych.

W ostatnich latach nie przeprowadzono natomiast prac remontowych wnętrza domu, co sprawia że mogą je Państwo odmienić według własnych wizji i dostosować do własnych potrzeb. Sami zdecydujecie jak będą wyglądać jego ściany, podłogi oraz pozostałe elementy wykończenia i aranżacji.

Działka na której wybudowany został budynek położona jest na płaskim i równym terenie, w części posiada solidne metalowe ogrodzenie. Poza budynkiem mieszkalnym na działce znajduję się budynek gospodarczy i garaż. Na terenie działki wykonane są ciągi komunikacyjne. Działka w rejonie zabudowy posiada urządzone trawniki i nasadzenia (roślinność o charakterze ozdobnymi oraz drzewa i krzewy owocowe), co poprawia estetykę miejsca oraz umożliwia spędzanie czasu na zewnątrz w komfortowych warunkach, w  pozostałej części porośnięta jest laskiem brzozowym.  

Cała nieruchomość jest starannie prowadzona i zadbana przez właścicieli.

Dostępne media: woda, energia elektryczna.

Jest to doskonale usytuowana nieruchomość w malowniczej i zielonej okolicy, a jednocześnie w małej odległości od miejscowości gminnej Łopuszno (ok. 5 min samochodem) i w odległości ok. 30 km od miasta wojewódzkiego Kielce z bardzo dobrym dojazdem. W miejscowości gminnej mieszczą się m.in. wszelkiego rodzaju obiekty handlowe, usługowe, punkty medyczne, szkoły podstawowa i gimnazjalna, zespół szkół ponadgimnazjalnych, kościół i cała niezbędna do wygodnego życia infrastruktura. Świetna lokalizacja zapewnia spokój, ciszę oraz bliskość natury. Umożliwia odpoczynek i regenerację sił w spokojnym zaciszu po ciężkim dniu pracy. Nieruchomość również świetnie nadaje się na prowadzenie działalności agroturystycznej.

Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Dach: Blacha
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Ciepła woda: Bojler
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne

Mapa

Kontakt

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Telefon:
798757480
E-mail:
info@posesor.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Obsługi Nieruchomości POSESOR z siedzibą przy Sienkiewicza 76 lok. 315, 25-501 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@posesor.pl… czytaj więcej