Brzeziny

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia działki
18 700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Numer oferty
54/11541/OGS

Opis nieruchomości
DOSKONAŁA LOKALIZACJA ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK I PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI.

Prezentowana nieruchomość obejmuje działkę o wielkości 1,87 ha i szerokości przy drodze ok. 150 m, zabudowaną budynkami z lat 80-tych mieszkalnym i garażowo-gospodarczym.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego część nieruchomości o powierzchni ok. 4500 m kw. (szerokość przy drodze ok. 80 m, głębokość ok. 60 m) przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i zagrodowe, pozostała część nieruchomości o powierzchni ok. 14200 m kw. przeznaczona jest pod elektrownię wodną z funkcją uzupełniającą mieszkalną.
Dostępne media: prąd, woda, światłowód. Dojazd drogą wojewódzką.


Działka w rejonie zabudowy posiada nasadzenia o charakterze ozdobnym w postaci drzew, krzewów i innej roślinności, w pozostałej części porośnięta jest w większości drzewami leśnymi. Od zachodu graniczy z rzeką.


Jest to doskonale usytuowana nieruchomość w malowniczej i zielonej okolicy, a jednocześnie w miejscowości graniczącej z miastem Morawica i w odległości ok. 15 km od miasta wojewódzkiego Kielce z bardzo dobrym dojazdem. W Morawicy mieszczą się m.in. wszelkiego rodzaju obiekty handlowe, usługowe, punkty medyczne, szkoły i cała niezbędna do wygodnego życia infrastruktura. Świetna lokalizacja zapewnia spokój oraz bliskość natury. Umożliwia odpoczynek i regenerację sił w spokojnym zaciszu po ciężkim dniu pracy. Nieruchomość również świetnie nadaje się na prowadzenie działalności.


Zapraszamy na prezentację.Parametry dodatkowe

  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Telefon:
798757480
E-mail:
info@posesor.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Obsługi Nieruchomości POSESOR z siedzibą przy Sienkiewicza 76 lok. 315, 25-501 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@posesor.pl… czytaj więcej