Brzeziny

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
310 000 PLN
Cena za m2
91,18 PLN
Powierzchnia działki
3 400 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Numer oferty
55/11541/OGS

Opis nieruchomościPrezentowana nieruchomość obejmuje działkę o wielkości 3400 m kw. i szerokości przy drodze ok. 58 m, w kształcie zbliżonym do kwadratu.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka w całości przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i zagrodowe.

Dostępne media: prąd, woda, światłowód. Dojazd drogą wojewódzką.

W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Jest to doskonale usytuowana nieruchomość w malowniczej i zielonej okolicy, a jednocześnie w miejscowości graniczącej z miastem Morawica i w odległości ok. 15 km od miasta wojewódzkiego Kielce z bardzo dobrym dojazdem. W Morawicy mieszczą się m.in. wszelkiego rodzaju obiekty handlowe, usługowe, punkty medyczne, szkoły i cała niezbędna do wygodnego życia infrastruktura. Świetna lokalizacja zapewnia spokój oraz bliskość natury.  

Działka aktualnie porośnięta jest samosiewami drzew i krzewów leśnych. Na działce znajduje się stary budynek w stanie do rozbiórki.

Zapraszamy na prezentację.Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Telefon:
798757480
E-mail:
info@posesor.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Obsługi Nieruchomości POSESOR z siedzibą przy Sienkiewicza 76 lok. 315, 25-501 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@posesor.pl… czytaj więcej