O firmie

Biuro Obsługi Nieruchomości „POSESOR” istnieje od 1992 r. Właścicielem biura jest Krzysztof Bądel.

Jesteśmy firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej.

Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. Nasze kwalifikacje zawodowe są gwarancją zachowania standardów zawodowych i etyki zawodowej.

Przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Posiadamy polisy ubezpieczeniowe OC. Każda wykonywana przez nas usługa jest ubezpieczona.

W zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami działamy w elektronicznym systemie wymiany ofert MLS największych biur nieruchomości. Współpraca w ramach sieci umożliwia korzystanie ze wspólnej bazy danych, co czyni naszą działalność bardzo skuteczną.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę organizacyjno-prawną w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości na rynku mieszkaniowym oraz komercyjnym.

Właścicielom nieruchomości zapewniamy rzetelną reklamę oferty w prasie i portalach nieruchomościowych, a po znalezieniu osoby zainteresowanej, dopilnowanie satysfakcjonującego sfinalizowania transakcji.

Poszukującym zapewniamy wyszukanie odpowiedniej nieruchomości, wnikliwą analizę i weryfikację stanu prawnego, pomoc w negocjowaniu warunków umowy i nadzór nad całością transakcji.

Dążąc do zapewnienia naszym klientom jak najszerszej oferty świadczymy również inne usługi z obszaru obsługi rynku nieruchomości, w szczególności specjalizujemy się w zakresie:

  • wyceny nieruchomości,
  • wyceny przedsiębiorstw i środków trwałych przedsiębiorstw,
  • doradztwa w obszarze rynku nieruchomości i inwestycji budowlanych,
  • pośrednictwa finansowego.

O sukcesie naszej firmy decydują klienci, dlatego też satysfakcja każdego z nich jest najważniejszym elementem strategii naszej firmy i gwarancją jej sukcesu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie służymy pomocą.

Wyślij znajomemu