Drochów Dolny

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Cena za m2
27,44 PLN
Powierzchnia działki
16 400 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Zabytkowy
Numer oferty
14/11541/OOS

Opis nieruchomości

Prezentujemy piękną nieruchomość o powierzchni 1,64 ha w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok. 160 m x 103 m, położoną w Drochowie Dolnym.

Na terenie nieruchomości znajdują się ruiny XIX-wiecznego dworu z 1846 r. oraz parku z końca XIX wieku z dwoma stawami i pięknym starodrzewem.
Dwór był murowany, kryty słomą, z okapami i kalenicą podbitymi gontem. W 1911 roku został rozbudowany, a w 1987 r. wyremontowany. 


Posiadłość daje ogromne możliwości wykorzystania komercyjnego - teren nieruchomości w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod usługi komercyjne.
Dojazd drogą asfaltową, dostępne media energia, woda, kanalizacja.

Usytuowanie nieruchomości i jej potencjalne walory funkcjonalne stwarzają doskonałe warunki do wykorzystania jej jako (przykładowo):
- reprezentacyjną rezydencję prywatną i/lub biurową,
- ośrodek/centrum szkoleniowo-rekreacyjny;
- ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny.

Stan prawny nieruchomości jest uregulowany. Dwór i park wpisany do rejestru zabytków. Nieruchomość stanowi prywatną własność z księgą wieczystą. Bez roszczeń, beż obciążeń.

Polecamy i zapraszamy do oglądania.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Telefon:
798757480
E-mail:
info@posesor.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Obsługi Nieruchomości POSESOR z siedzibą przy Sienkiewicza 76 lok. 315, 25-501 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@posesor.pl… czytaj więcej