Snochowice

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 290 000 PLN
Cena za m2
1 568,58 PLN
Powierzchnia
822,40 m2
Powierzchnia działki
2 242 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Numer oferty
7/11541/OOS

Opis nieruchomościOferujemy do sprzedaży nieruchomość obejmującą działkę o pow. 2242 m kw., zabudowaną budynkiem usługowo-gastronomiczno-hotelowym o pow. ok. 900 m kw., doskonale położoną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 786 Kielce-Częstochowa, widoczną z daleka dla użytkowników drogi.

Obiekt pełni funkcję domu weselnego z pokojami gościnnymi, jednakże nadal charakteryzuje się dużym potencjałem aranżacyjnym i elastycznością w zagospodarowaniu, co sprawia, że również nadaje się na prowadzenie w nim działalności gospodarczej o innym charakterze, np. można go zaadaptować na cele biurowe, edukacyjne, opieki zdrowotnej, społecznej, opiekuńczej.

Na parterze budynku mieści się sala balowa (pow. 200 m kw.), bar, sklep, zaplecze kuchenne i magazynowe (kuchnia z wyposażeniem, zmywalnia, obieralnia, pom. magazynowe, itp.), zaplecze socjalne i pomieszczenia sanitarne., komunikacja.

Poddasze przedstawia stan do wykończenia, ale w w związku z tym można zaaranżować jego wnętrze według własnych wizji i dostosować je do własnych potrzeb. Na tym poziomie wydzielono część mieszkalną i hotelową. Część mieszkalna obejmuje jeden lokal mieszkalny składający się z salonu, 3 pokoi, łazienki, kuchni, spiżarni i przedsionka. W części hotelowej przewidziano 2 pokoje 3-osobowe z łazienkami (33,20 m kw. i 29,0 m kw.), 6 pokoi 2-osobowych z łazienkami (25,7 m kw., 21,2 m kw., 18,3 m kw., 18,3 m kw., 19,7 m kw., 27,5 m kw.), pomieszczenia socjalne i magazynowe, komunikację.

Do budowy budynku wykorzystano dobrej jakości materiały budowlane. W obiekcie rozprowadzone są wszystkie typowe instalacje.

Działka, na której wybudowany został budynek jest w całości ogrodzona, posiada parkingi z przodu i z tyłu budynku. Istnieje możliwość zakupu działek sąsiednich.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i wcześniejszego umówienia się na prezentację.


Parametry dodatkowe

  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Telefon:
798757480
E-mail:
info@posesor.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Obsługi Nieruchomości POSESOR z siedzibą przy Sienkiewicza 76 lok. 315, 25-501 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@posesor.pl… czytaj więcej