Dla poszukującego

Jak wygląda współpraca?

Po sformalizowaniu naszej współpracy – podpisaniu UMOWY – przekażesz nam wszelkie informacje na temat poszukiwanej przez Ciebie nieruchomości. 

Następnie przedstawimy Ci szereg ofert, które będą zbieżne z Twoimi oczekiwaniami. PODPOWIEMY, DORADZIMY, ODPOWIEMY na Twoje pytania. Jeżeli któraś z przedstawionych ofert zainteresuje Cię – dokonamy jej PREZENTACJI

Kupno lub najem nieruchomości nie jest prostą sprawą – wiemy o tym. Jeżeli żadna z przedstawionych ofert nie spełni Twoich oczekiwań – przedstawimy Ci kolejne.
Jeżeli zainteresuje Cię nieruchomość, której nie mamy w swojej ofercie – wskaż nam ją. Zrobimy wszystko, żeby dowiedzieć się o niej jak najwięcej i Ci ją zaprezentować.

Na każdym etapie procesu kupna lub najmu nieruchomości może wydarzyć się coś nieoczekiwanego, dlatego nasi agenci przez cały ten proces dbają o jego BEZPIECZEŃSTWO. Sprawdzają nieruchomość pod względem formalnym
i prawnym, analizują Księgę Wieczystą i wiele innych dokumentów związanych z nieruchomością.

JESTEŚMY Z TOBĄ PRZEZ CAŁY CZAS, począwszy od pierwszego spotkania, aż do momentu przekazania nieruchomości po podpisaniu aktu notarialnego lub umowy najmu.

Wyślij znajomemu