Piotrkowice

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
275 000 PLN
Cena za m2
2 138,41 PLN
Powierzchnia
128,60 m2
Powierzchnia działki
3 957 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rodzaj budynku
Inny
Rok budowy
2005
Numer oferty
3/11541/OOS

Opis nieruchomości

OFERTA WSTRZYMANA! Do sprzedania nieruchomość obejmująca działkę o pow. 4000 m2, zabudowana budynkiem handlowo-gastronomicznym oraz wiatą mieszczącą serwis opon. Doskonale położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 73 Kielce-Busko-Zdrój, widoczna z daleka dla użytkowników drogi (prosta dł. ok. 2 km w kierunku Kielc i prosta dł. ok. 300 m w kierunku Buska-Zdroju). Stacja funkcjonuje od 2006 roku. W skład stacji wchodzą: dwa nadziemne zbiorniki gazu o pojemności 4,85 m3 każdy, jeden dystrybutor, rurociąg, pompa, zadaszenie. 


Budynek handlowo-gastronomiczny parterowy z poddaszem, o pow. całkowitej 128,60 m2, pow. użytkowej 95,20 m2 i wys. 3,15 m, składa się z sali bufetowej (30,15 m2), zaplecza kuchennego (7,56 m2), zaplecza magazynowego (5,21 m2), pom. biurowego (33,18 m2), zaplecza socjalnego (4,62 m2) i 3 pom. sanitarnych. Możliwość zaadaptowania poddasza na cele użytkowe. Obiekt posiada ściany murowane z bloczków gazobetonowych, ocieplone styropianem, pokrycie dachowe wykonane z blachy dachówkowej, posadzki z płytek gresowych, w części pomieszczeń okładziny ścian z płytek glazurowanych. Budynek ma instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, wentylacji grawitacyjnej, ogrzewanie elektryczne. Wyposażenie budynku m.in.: piec do pieczenia pizzy, lodówko-zamrażarki, kuchenka mikrofalowa, lady robocze z szafkami, lada barowa, meble restauracyjne, meble biurowe. Przed budynkiem znajduje się ładnie urządzony ogródek letni z altaną. 


Wiata blaszana o wym. 6 m x 8 m, o wys. przy wjeździe 2,80 m i wewnątrz 3,40 m, z posadzką betonową, wyposażona jest w urządzenia serwisu opon, tj. podnośnik elektryczny, wyważarka, maszyna do montażu i demontażu kół, kompresor.


Teren nieruchomości jest oświetlony, ciągi komunikacyjne są utwardzone w większości materiałem kamiennym, w części posiadają nawierzchnie wykonane z kostki betonowej. Nieruchomość bardzo ładnie i pomysłowo zagospodarowana - poza obiektami budowlanymi na terenie nieruchomości znajdują się nasadzenia w postaci drzew i krzewów ozdobnych. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu, część terenu nieruchomości wykorzystywana jest aktualnie pod komis samochodowy. W cenie pełne wyposażenie obiektu. Nieruchomość godna polecenia ze względu na jej usytuowanie i możliwość uruchomienia nowych inwestycji do dalszego dynamicznego rozwoju. 


Pełna dokumentacja i oferta foto dostępna w siedzibie Biura. WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WYŁĄCZNIE SPRZEDAJĄCY.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Telefon:
798757480
E-mail:
info@posesor.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Obsługi Nieruchomości POSESOR z siedzibą przy Sienkiewicza 76 lok. 315, 25-501 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@posesor.pl… czytaj więcej