Brzeziny

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
830 000 PLN
Cena za m2
20,05 PLN
Powierzchnia działki
41 400 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Numer oferty
53/11541/OGS

Opis nieruchomości
DOSKONAŁA LOKALIZACJA ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK I PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI.


Prezentowana nieruchomość obejmuje 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 4,14 ha i szerokości przy drodze ok. 220 m.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość obejmuje tereny przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i zagrodowe (powierzchnia ok. 6600 m kw.) oraz tereny rolne.

Dostępne media: prąd, woda, światłowód. Dojazd drogą wojewódzką.

Jest to doskonale usytuowana nieruchomość w malowniczej i zielonej okolicy, a jednocześnie w miejscowości graniczącej z miastem Morawica i w odległości ok. 15 km od miasta wojewódzkiego Kielce z bardzo dobrym dojazdem. W Morawicy mieszczą się m.in. wszelkiego rodzaju obiekty handlowe, usługowe, punkty medyczne, szkoły i cała niezbędna do wygodnego życia infrastruktura. Świetna lokalizacja zapewnia spokój oraz bliskość natury.


Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Bus, Kolej

Mapa

Kontakt

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Andżelika Jawor (Biuro główne)

Telefon:
798757480
E-mail:
info@posesor.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Obsługi Nieruchomości POSESOR z siedzibą przy Sienkiewicza 76 lok. 315, 25-501 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@posesor.pl… czytaj więcej